01. Hakkımızda

HÜNER DEKOR 2007 yılında İstanbul Bahçelievler’de kuruldu.

Hem eksiksiz özel ev yapımı hem de mutfak ve banyo tadilatı gibi daha küçük işlerdeki deneyimimiz, hizmetlerimizi özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlamamıza olanak tanır. Profesyonel hizmetimiz ve müşterilerimizin zamanına ve ihtiyaçlarına değer verme taahhüdümüzle tanınırız. İstanbul’un tamamına ve Tekirdağ bölgesine hizmet vererek, tüm inşaat ve tadilat ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmak için buradayız.

Boya tadilat konusunda yılların vermiş olduğu deneyimi sizlere sunmaktayız. Boya konusu ev içindeki önemli konuların başında gelmektedir. Boya yaptırmak isteyen müşterilerimiz bu konuda oldukça titiz davranmaktadır. Günümüzde boya ve badana konusunu çok basite alan deneyimsiz ve tecrübesiz kişiler bulunmaktadır. Bizler bu noktada müşterimize güven ve kaliteli hizmetin yanı sıra yapılacak iş hakkında tüm detayları en ince ayrıntısına kadar anlatmaktayız.

Boya ev içindeki en önemli alanların başında gelmektedir. Boya özen ve titizlik isteyen bir iş olduğundan özellikle işinin ehli ve uzman kişiler tarafından yapılmasını özellikle belirtmek isteriz.

Boya tadilat İşlemi Nasıl Uygulanır:

Boya işlemine başlamadan önce ev için deki yada uygulama yapılacak olan alan güzel bir şekilde boşaltılmalıdır. Boşaltma işlemi bittikten sonra yerler güzel ve özenli bir şekilde kapatılmalıdır. Bu işlemde tamamlandıktan sonra duvardaki kalkan boya ya da delikler var iste bunlar özenle kapatılmalıdır. Bu işlemleri tamamladıktan sonra duvarda su ya da neme maruz kalan bir yer var ise burası izolasyon malzemesi ve sızıntıya sebep olan alan tamir yapılmalıdır.

Boya tadilat Özellikleri:

– Uygulanacak alan temizlenmiş ve temiz bir şekilde olmalıdır.

– Kullanılacak malzemeler özenle seçilmeli ve uygun şartlarda muhafaza edilmelidir.

– Alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından bu işlemleri yapılmalıdır.

– Kurumsal ve deneyimli firmalardan bu konuda hizmet istenmelidir.

– Kullanılan malzemeler uzun yıllar suya ve neme karşı direnç sağlamalıdır.

Bizler bu konuda 7/24 hizmet vermenin yanı sıra gümüz standartlarına uygun hareket etmekteyiz. Kuruluşumuz daima müşterisini korumakta ve müşterisine değer katmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Boya Tadilat Ustası:

Boya tadilat ustası denildiğinde bizden memnun kalan müşterilerimiz ilk akıllarına bizim geldiğimizi söylüyorlar. Bizler bu konudan oldukça memnun kalmaktayız. Günümüzde boya ustası bulmak oldukça zor bir iş olmaktadır. Bizler her bölgede sayısız referansımız ile müşteri güvenini kazanmanın yanı sıra bakım onarım ve diğer hizmetleri de beraberinde müşterimize sunmaktayız.